(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної податкової служби України від 13.07.2020 р. №2823/6/99-00-05-05-02-06/IПК

Щодо коригування фінансового результату до оподаткування на суму витрат, понесених платником податків при здійсненні операцій з нерезидентом, якщо такі операції не мають ділової мети

Суттєво. ДПСУ нагадала, що з 23.05.2020 р. фінрезультат до оподаткування збільшується на суму витрат, понесених при здійсненні операцій з нерезидентами, які не мають ділової мети, незалежно від дати укладення відповідного договору.

! Платникам податку на прибуток — суб'єктам ЗЕД

Державна податкова служба України розглянула звернення щодо коригування фінансового результату до оподаткування на суму витрат, понесених платником податків при здійсненні операцій з нерезидентом, якщо такі операції не мають ділової мети, та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №30 від 27.07.2020

«ДК» №30 від 27.07.2020


The remote server returned an error: (404) Not Found.