(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Компенсація за відпустку і Звіт з ЄСВ

Як розрахувати суму грошової компенсації за невикористану відпустку працівнику при звільненні та відобразити її у Звіті з ЄСВ? Чи відображається сума компенсації окремою сумою у таблиці 6? Як оподатковується така сума?

Розрахунок суми компенсації

Згідно зі ст. 83 КЗпП та ст. 24 Закону про відпустки у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину — інваліда з дитинства підгрупи А I групи.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №30 від 24.07.2017

«ДК» №30 від 24.07.2017


The remote server returned an error: (404) Not Found.