ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної податкової служби України від 07.07.2021 р. №2670/IПК/99-00-04-03-03-06

Щодо практичного застосування норм законодавства з питання нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

Суттєво. ФОП-«єдинник» зобов'язаний визначати базу нарахування ЄСВ та сплачувати ЄСВ щомісяця в розмірі, не меншому від мінімального.

! Платникам ЄСВ

Державна податкова служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), розглянула Ваше звернення щодо практичного застосування норм законодавства з питання нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі — єдиний внесок) та в межах компетенції повідомляє, що відповідь надається з урахуванням норм чинного законодавства, яке діяло у 2020 році.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №29 від 19.07.2021

«ДК» №29 від 19.07.2021


The remote server returned an error: (404) Not Found.