ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної податкової служби України від 02.07.2021 р. №2594/IПК/99-00-07-05-01-06

Щодо питань застосування реєстраторів розрахункових операцій

Суттєво. РРО/ПРРО може не застосовуватися ФОПом незалежно від обсягу доходу при отриманні оплати за надані юрособам послуги виключно у безготівковій формі, зокрема, шляхом переказу коштів з рахунку на рахунок.

! СГ сфери торгівлі, громадського харчування і послуг

Державна податкова служба України розглянула Ваше звернення про надання індивідуальної податкової консультації з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі — РРО) і в порядку ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №29 від 19.07.2021

«ДК» №29 від 19.07.2021


The remote server returned an error: (404) Not Found.