(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Виправлення помилок у звітності

Як виправлення помилок в обліку впливає на вже подану декларацію з податку на прибуток? Коли виправлену фінзвітність можна не подавати? Як при виправленні помилок в обліку щодо нарахованої зарплати відкоригувати звіт з ЄСВ та ф. №1ДФ?

Декларація з податку на прибуток

Якщо виправлені помилки вплинули на фінрезультат

Вони впливають на об'єкт оподаткування податком на прибуток у декларації. У такому разі платнику податку на прибуток слід буде уточнити декларацію. Право платника податків на виправлення помилок, допущених ним у минулих звітних (податкових) періодах, та порядок внесення змін до податкової звітності передбачено ст. 50 ПКУ.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №29 від 22.07.2019

«ДК» №29 від 22.07.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.