(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Коментар

До листа Міністерства соціальної політики України від 25.06.2019 р. №739/0/204-19

Запит до Мінсоцполітики стосувався ось якого питання.

Працівник став пенсіонером за віком у травні 2019 року. Чи може цей працівник використати протягом 2019 р. відпустку за власним бажанням як за ст. 25 Закону про відпустки — 30 календарних днів, так і за ст. 26 Закону про відпустки — 15 календарних днів?

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №29 від 22.07.2019

«ДК» №29 від 22.07.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.