(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Ліміт каси: від розрахунку до відповідальності

З 01.07.2018 р. визначення терміна «ліміт каси» встановлено п. 3 Положення №148. Це граничний розмір суми готівки, що може залишатися в касі в позаробочий час та забезпечити роботу на початку наступного робочого дня. Як порахувати і затвердити таку суму на підприємстві по-новому, читайте в цій статті.

Перехідний період для ліміту каси за новими правилами

Як відомо, Постановою №54 Нацбанк доповнив новим п. 1-2 зміст Постанови №148 і надав можливість розрахувати та затвердити новий ліміт каси та відповідні документи для цього за новими правилами до 30 червня 2018 року включно. Але Постанова №54 набрала чинності з 1 червня, а до цього моменту діяли загальні норми Постанови №148. З них випливало, що кожне підприємство має затвердити свій ліміт та документи про його розрахунок з дня набрання чинності Постановою №148 (тобто з 05.01.2018 р.).

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №29 від 16.07.2018

«ДК» №29 від 16.07.2018


The remote server returned an error: (404) Not Found.