(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Лист Державної фіскальної служби України від 23.05.2018 р. №2377/7/99-99-12-03-04-17

Про терміни подання розрахунку та внесення платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

Суттєво. Розрахунок плати за спецвикористання рибних та інших водних ресурсів подають не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом, а плату сплачують не пізніше 25 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

! Користувачам водних живих ресурсів

У зв'язку з численними запитами щодо термінів подання розрахунку та внесення платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів Державна фіскальна служба України повідомляє таке.

Відповідно до бюджетної класифікації, визначеної Наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 р. №11 «Про бюджетну класифікацію», до доходів бюджету належить «Плата за використання інших природних ресурсів» (код 13070000) з підкодом 13070200 «Плата за спеціальне використання рибних та інших водних ресурсів» (далі — плата).

Статтею 18 Закону України від 13 грудня 2001 року №2894-III «Про тваринний світ» установлено, що за спеціальне використання об'єктів тваринного світу (в тому числі рибальство, включаючи добування водних безхребетних тварин) справляється плата у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Порядок справляння збору (плати) за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 6 квітня 1998 року №449 «Про затвердження Порядку справляння збору за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів і розмірів збору за спеціальне використання».

Порядок обчислення та внесення плати визначено Iнструкцією про порядок обчислення та внесення платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів (далі — Iнструкція), затвердженою спільним наказом Держкомрибгоспу, Мінекономіки, Мінфіну, Мінекобезпеки та ДПА України від 24.12.99 р. №167/156/299/300/650, зареєстрованим у Мін'юсті 14.01.2000 р. за №17/4238.

На підставі пункту 2.2 Iнструкції користувач зобов'язаний вести облік вилучених водних живих ресурсів наростаючим підсумком з початку року та щокварталу складати в двох примірниках розрахунок. Один примірник розрахунку подається контролюючому органу за місцем реєстрації користувача як суб'єкта господарської діяльності, другий — органу рибоохорони Держкомрибгоспу України, в зоні діяльності якого користувач здійснює вилучення водних живих ресурсів, не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

Згідно з пунктом 2.6 Iнструкції платежі за спеціальне використання водних живих ресурсів уносяться користувачем не пізніше 25 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

Просимо зазначене довести до підпорядкованих органів та платників плати.

В. о. голови М. ПРОДАН

«ДК» №29 від 16.07.2018

«ДК» №29 від 16.07.2018


The remote server returned an error: (404) Not Found.