(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Два ФОПИ — а кому РРО?

Два ФОПи — платники ЄП орендують одне приміщення (один ФОП з РРО, торгує електропобутовою технікою, інший — без РРО). У договорах оренди не зазначено конкретну територію, просто наведено квадратуру орендованої площі кожного. Як убезпечитися ФОПу без РРО під час перевірки?

Кожен із ФОпів укладає з власником приміщення окремий договір оренди. Предметом договору оренди є частина приміщення (слід уточнити кількість кв. м) і в цьому жодних порушень немає. ФОПи можуть працювати у спільно орендованому приміщенні. Проте з огляду на ч. 1 ст. 760 ЦКУ предметом договору найму може бути річ, яка визначена індивідуальними ознаками і яка зберігає свій первісний вигляд при неодноразовому використанні. Відповідно, рекомендуємо розподілили орендоване приміщення в натурі, в тому числі місце зберігання/реалізації товару, що продається кожним з ФОПів.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №28 від 15.07.2019

«ДК» №28 від 15.07.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.