(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Оплата днів у відрядженні

Оплата праці працівників, які перебувають у відрядженні, провадиться за середнім або фактичним денним заробітком. Залежно від того, яка сума заробітку є більшою. Нібито нічого складного, проте, як свідчить практика, це викликає велику кількість запитань. Тож з'ясуймо разом.

Що говорить закон?

Відповідно до ст. 121 КЗпП, за роботу в період відрядження має виплачуватись зарплата згідно з умовами трудового договору. Якщо за період відрядження нарахована зарплата нижча від середньої заробітної плати, обчисленої згідно із законодавством, тоді виплачується середня зарплата.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №28 від 09.07.2018

«ДК» №28 від 09.07.2018


The remote server returned an error: (404) Not Found.