(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Лист Міністерства соціальної політики України від 17.05.2018 р. №838/0/101-18

Щодо застосування п. 10 Порядку №100 роботодавцями, які не мають колективного договору, та фізичними особами — підприємцями

Суттєво. На думку Мінсоцполітики, роботодавець повинен проводити коригування середньої заробітної плати і за відсутності колективного договору.

! Роботодавцям

Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист та в межах компетенції повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №27 від 02.07.2018

«ДК» №27 від 02.07.2018


The remote server returned an error: (404) Not Found.