(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 16.06.2017 р. №685/6/99-99-15-02-02-15/IПК

Щодо коригування фінансового результату до оподаткування платником податку на прибуток, який перейшов зі сплати єдиного податку четвертої групи (витяг)

Суттєво. Збільшити фінрезультат на суму доходу, отриманого як оплата за товари (роботи, послуги), відвантажені (надані) на спрощеній системі оподаткування, зобов'язані всі платники податку на прибуток — колишні платники ЄП.

! Платникам податку на прибуток, що перейшли зі спрощеної системи

Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо коригування фінансового результату до оподаткування платником податку на прибуток, який перейшов зі сплати єдиного податку четвертої групи, та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), повідомляє таке.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №27 від 03.07.2017

«ДК» №27 від 03.07.2017


The remote server returned an error: (404) Not Found.