(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Роялті від нерезидента

Новостворене підприємство з червня 2017 р. підписує договір з нерезидентом на право продажу компонентів ПЗ зі сплатою роялті у розмірі 1,5% від виручки, що надходить на поточний рахунок. Як розрахувати суму роялті, яку можна віднести на витрати для новостворених підприємств? Які обмеження можуть виникати у разі сплати роялті за кордон? Як визначати курсові різниці?

Договірні стосунки

Почнімо з того, що згідно з ч. 3 ст. 426 ЦКУ використання об'єкта права інтелектуальної власності (до об'єктів права інтелектуальної власності, зокрема, належать комп'ютерні програми) іншою особою здійснюється з дозволу особи, яка має виключне право дозволяти використання об'єкта права інтелектуальної власності. Розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності здійснюється на підставі договорів, передбачених у ч. 1 ст. 1107 ЦКУ. I ліцензійний договір є одним із таких договорів. За ліцензійним договором одна сторона (ліцензіар) надає другій стороні (ліцензіату) дозвіл на використання об'єкта права інтелектуальної власності (ліцензію) на умовах, визначених за взаємною згодою сторін.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №27 від 03.07.2017

«ДК» №27 від 03.07.2017


The remote server returned an error: (404) Not Found.