(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Податкова соцпільга матері трьох дітей

Чи має право працівниця, яка виховує трьох дітей, в тому числі дитину-інваліда, на пільгу з податку на доходи фізосіб при зарплаті 4725 грн?

Відповідно до підпункту 169.1 ПКУ платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отриманого від одного роботодавця у вигляді зарплати, на суму податкової соціальної пільги.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №25-26 від 22.06.2020

«ДК» №25-26 від 22.06.2020


The remote server returned an error: (404) Not Found.