(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Коментар

До листа Міністерства охорони здоров'я України від 10.05.2019 р. №10.1-18/К-5333/5536-зв

Відповідно до ст. 51 КЗпП лікарю-стоматологу встановлюється скорочена тривалість робочого часу (33 години на тиждень). Постає два запитання:

1. Якщо цей працівник працює на умовах неповного робочого часу, то чи застосовується до нього скорочена тривалість робочого часу?

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №25 від 24.06.2019

«ДК» №25 від 24.06.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.