(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 29.05.2019 р. №2442/6/99-99-15-02-02-15/IПК

Щодо нарахування та сплати авансового внеску з податку на прибуток при виплаті дивідендів

Суттєво. ДФСУ нагадала, в яких випадках не треба нараховувати та сплачувати до бюджету авансовий внесок з податку на прибуток від суми дивідендів.

! Платникам податку на прибуток

Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо нарахування та сплати авансового внеску з податку на прибуток при виплаті дивідендів та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №25 від 24.06.2019

«ДК» №25 від 24.06.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.