(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Працевлаштування у фізособи-підприємця його дружини з інвалідністю

ФОП має дев'ятьох найманих працівників. Його дружина має інвалідність, але також зареєстрована як ФОП. Якщо дружину буде працевлаштовано за основним місцем роботи у свого чоловіка-ФОПа на неповний робочий день, чи буде це зараховано при перевірці на виконання нормативу працевлаштування інвалідів?

Відомо, що відповідно до ч. 1 ст. 19 Закону №8751 для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій осіб з інвалідністю, фізосіб, які використовують найману працю, установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, — у кількості одного робочого місця.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №25 від 24.06.2019

«ДК» №25 від 24.06.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.