(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.

;

Вихідні у відрядженні

Наші працівники часто скеровуються у відрядження на кілька тижнів, і на період відрядження трапляються вихідні дні, коли вони не працюють, але перебувають у місці відрядження. Як правильно оплачувати такі вихідні дні? Чи слід ділити відрядження на два чи більше? А якщо працівник — водій автобуса чи вантажного автомобіля (далекобійник) і проводить вихідні дні за місцем проживання на шляху прямування транспортного засобу?

Стаття 121 КЗпП передбачає, що в період відрядження працівникові виплачується заробітна плата, обумовлена трудовим договором, але не нижча середньомісячного заробітку. Про особливості обчислення такої зарплати та її порівняння зі середнім заробітком ми писали в «Дебеті-Кредиті» №23/2018.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №24 від 11.06.2018

«ДК» №24 від 11.06.2018


Перевір свого контрагента:

разом з OpenDataBot