(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

ПК за тимчасовою митною декларацією немає

ДФСУ в IПК від 07.05.2019 р. №2005/6/99-99-15-03-02-15/IПК (див. «ДК» №23-24/2019) заперечує право на податковий кредит з ПДВ за тимчасовою митною декларацією (далі — МД). Розгляньмо аргументацію податківців.

Тимчасова МД оформлюється в разі, якщо декларант або уповноважена ним особа не володіє точними відомостями про характеристики товарів, що необхідні для заповнення МД у звичайному порядку. I за умови, що така МД містить дані, достатні для поміщення їх у заявлений митний режим, та під зобов'язання про подання додаткової МД у строк не більше 45 днів з дати оформлення тимчасової МД (ч. 1 ст. 260 МКУ).

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №23-24 від 10.06.2019

«ДК» №23-24 від 10.06.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.