ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Коли у покупця виникає право на ПК за податковою накладною, яка містить помилку?

14.11.2018 р. було отримано передоплату від покупця, але податкову накладну помилково зареєстровано на меншу суму. 30.11.2018 р. складено РК на виправлення такої помилки (РК зареєстровано 04.12.2018 р). Коли у покупця виникає право на податковий кредит за такою ПН?

Згідно з пп. 198.6 ПКУ не відносяться до ПК суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів (послуг), не підтверджені зареєстрованими в ЄРПН податковими накладними/розрахунками коригування чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими п. 201.11 ПКУ.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №23-24 від 10.06.2019

«ДК» №23-24 від 10.06.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.