(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Підзвітні кошти на картку працівника

Підприємство час від часу перераховує працівнику кошти на господарські потреби на його рахунок в банку з призначенням платежу «підзвітні кошти» із зазначенням місяця, на який ці кошти видаються. Чи є правомірними таке формулювання і видача коштів на місяць? У який строк працівник повинен відзвітувати за ці кошти?

Чи можна видавати кошти під звіт на особисту картку?

Якщо звернутися до норм Iнструкції №492, а саме до п. 69, то у ньому сказано, що банк відкриває фізособі окремий поточний рахунок для зарахування виключно заробітної плати, стипендії, пенсії, соціальної допомоги та інших передбачених законодавством України соціальних виплат. Підзвітні кошти соціальними виплатами назвати важко, тому номінально перерахування таких коштів на рахунок працівника є порушенням порядку його використання.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №23-24 від 10.06.2019

«ДК» №23-24 від 10.06.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.