(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Нерезидентські доходи

Якщо український СГ виплачує дохід нерезиденту з джерелом його походження з України, виникає обов'язок утримати податок. Загальна ставка податку у більшості випадків 15%, але є і винятки. За яких умов ставка може бути меншою, розглядається в IПК ДФСУ від 20.05.2019 р. №2247/6/99-99-15-02-02-15/IПК (див. «ДК» №23-24/2019).

Хто утримує податок

За пп. 134.1.3 ПКУ об'єктом оподаткування податком на прибуток є дохід нерезидента, що підлягає оподаткуванню згідно з п. 141.4 ПКУ. Власне ця норма встановлює особливості оподаткування нерезидентів-юросіб1. А от відповідальність за повноту утримання та своєчасність перерахування до бюджету податку, як сказано у п. 137.3 ПКУ, покладається на платників податку, які здійснюють відповідні виплати.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №23-24 від 10.06.2019

«ДК» №23-24 від 10.06.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.