ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Безоплатні роботи від нерезидента

Нерезидент безоплатно виконує для резидента України будівельні роботи на території України. Які особливості оподаткування операцій в межах такого договору?

Податок на додану вартість

Об'єктом оподаткування ПДВ є, зокрема, операції з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України (пп. «б» п. 185.1 ПКУ). Для будівельних робіт місцем постачання є місцезнаходження нерухомого майна, у тому числі такого, яке будується. ПДВ за ставкою 20% має нарахувати отримувач послуг (п. 208.2 ПКУ). У разі отримання послуг від нерезидентів без їх оплати база оподаткування визначається виходячи зі звичайних цін на такі послуги без урахування ПДВ (п. 190.2 ПКУ). З огляду на зміст пп. 14.1.71 ПКУ звичайною є ціна, визначена договором, яка має відповідати ринковій ціні. Таким чином, вартість безоплатно виконаних робіт можна визначити договором.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №23 від 07.06.2021

«ДК» №23 від 07.06.2021


The remote server returned an error: (404) Not Found.