ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Компенсація відпусткових в разі переведення

Підприємство планує перевести працівників до іншого підприємства. Як правильно скласти наказ на переведення, як компенсувати працівникам відпусткові та передати їх на інше підприємства, хто є платником податків з компенсації?

Відповідно до ст. 32 КЗпП переведення працівника на роботу на інше підприємство, в установу, організацію допускається тільки за згодою працівника.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №23 від 07.06.2021

«ДК» №23 від 07.06.2021


The remote server returned an error: (404) Not Found.