(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Оприбуткування готівки у турагента — ФОПА на ЄП

ФОП — платник єдиного податку 3-ї групи без ПДВ працює за агентськими договорами як турагент. Він отримує готівку від клієнтів як оплату туристичного продукту. Яким чином цей ФОП повинен оприбуткувати готівку в сумі фактичного надходження відповідно до Положення №148 та узгодити її з записами в Книзі обліку доходів?

У якій книзі оприбутковувати готівку?

Оприбуткування готівки підприємцями, які працюють за агентськими договорами, часто викликає питання, якщо ФОП одночасно отримує платежі від клієнтів готівкою та на рахунок у банку. ФОП є агентом і включає до доходу лише комісійну винагороду (п. 292.4 ПКУ). Виникає ситуація: готівка вноситься до Книги обліку доходів (далі — Книга) у повній сумі, включаючи кошти, що належать туроператору, а безготівкові надходження записуються в Книгу лише в сумі агентської винагороди турагента. Як узгодити в Книзі такі різні записи та як визначати суму доходу турагента?

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №22 від 28.05.2018

«ДК» №22 від 28.05.2018


The remote server returned an error: (404) Not Found.