(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Оплачуємо працю під час відрядження

У другій статті з циклу про відрядження розглянемо такі питання: чи потрібно порівнювати середній заробіток із заробітком за трудовим договором? Як нараховувати оплату за дні відрядження у разі підвищення окладів? Як бути у разі наявності доплати до мінімальної зарплати? Що буде за неправильне нарахування зарплати за дні відрядження?

Загальні правила

У першій статті циклу в «ДК» №20/2019 ми коротко навели основні гарантії, які надаються працівникам під час їх перебування у відрядженні. Вони встановлені ст. 121 КЗпП. Відповідно до цієї статті працівникам, скерованим у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим від середнього заробітку.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №21 від 27.05.2019

«ДК» №21 від 27.05.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.