(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Сумісництво, ГРРЧ та підсумований облік

Працівник працює на основному місці за графіком: одна доба роботи та три доби відпочинку. Чи можна у трудовому договорі з працівником зазначити, що йому встановлюється гнучкий графік роботи (без уточнення, який саме) з погодинною оплатою, та ввести підсумований облік часу? Чи можливо встановити неповний робочий день із неповним робочим тижнем?

Сумісництво

Нормативними документами, які безпосередньо регламентують умови роботи та оплати праці сумісників, є Постанова №245 та Положення №43. Але їх норми є обов'язковими для виконання лише для підприємств державної та комунальної форми власності. Тому використання роботи працівників за сумісництвом на підприємствах інших форм власності не регламентується на законодавчому рівні, крім загальної норми ст. 21 КЗпП, яка дозволяє працювати одночасно у кількох роботодавців.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №21 від 27.05.2019

«ДК» №21 від 27.05.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.