(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Кошти за Порядком №306 оподатковуються — ДПСУ

У новій консультації в ЗIР податківці несподівано вирішили, що допомога по частковому безробіттю, яка призначається у зв'язку зі скороченням/зупиненням діяльності роботодавця через карантин, оподатковується!

Висновок консультації, розміщеною у ЗIР, підкатегорія 103.02, такий:

«Сума допомоги по частковому безробіттю на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, яка перерахована Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на підставі ст. 47 прим. 1 Закону №5067 роботодавцю та виплачена ним працівнику, оподатковується податком на доходи фізичних осіб та військовим збором на загальних підставах».

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №20 від 18.05.2020

«ДК» №20 від 18.05.2020


The remote server returned an error: (404) Not Found.