(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Лист Міністерства фінансів України від 06.03.2019 р. №11210-09-5/6621

Про надання відповіді

Суттєво. Фінрезультат до оподаткування не зменшується на суму нарахованих доходів від участі в капіталі, що відображаються в бухобліку збільшенням балансової вартості фінінвестицій.

! Платникам податку на прибуток — інвесторам

Міністерство фінансів України розглянуло лист Державної фіскальної служби України від 22.01.2019 р. №222/4/99-99-15-02-02-13 стосовно застосування положень підпункту 140.4.1 пункту 140.4 статті 140 Податкового кодексу України в частині порядку оподаткування доходів від участі в капіталі та доходів у вигляді дивідендів, нарахованих за фінансовими інвестиціями в інститути спільного інвестування, які обліковуються за методом участі в капіталі, і повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №19 від 13.05.2019

«ДК» №19 від 13.05.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.