(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 28.03.2019 р. №1311/6/99-99-15-02-02-15/IПК

Щодо оподаткування податком на прибуток підприємств операцій зі сплати рахунків на управління будинку та послуги підприємством, яке є власником нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках, в яких створені об'єднання співвласників багатоквартирного будинку

Суттєво. Якщо підприємство платить ОСББ за утримання будинку і сума плати за рік перевищує 25 МЗП, воно має збільшити фінрезультат до оподаткування на 30% вартості таких робіт та послуг.

! Платникам податку на прибуток

Державна фіскальна служба України розглянула звернення, яке було направлено на погодження Головним управлінням ДФС у Запорізькій області листом від 12.03.2019 р. №1730/8/08-01-12-04-06IПК (вх. №555/IПК від 12.03.2019 р.), щодо оподаткування податком на прибуток підприємств операцій зі сплати рахунків на управління будинку та послуги підприємством, яке є власником нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках, в яких створені об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), у межах компетенції повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №19 від 13.05.2019

«ДК» №19 від 13.05.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.