(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Зарахування ПФД до додаткового капіталу

Приватне підприємство на загальній системі (платник ПДВ) отримало поворотну фіндопомогу від засновника, але через два роки (строк встановлено договором) не повернуло її. Чи можна перевести цю заборгованість до додаткового капіталу без податкових наслідків?

Законодавство України не забороняє збільшувати статутний та додатковий капітал за договором позики або іншими видами договірних зобов'язань. Проте збільшувати статутний (складений) капітал згідно зі ст. 13 Закону №15761 господарського товариства за рахунок коштів, одержаних у кредит або під заставу, заборонено. Також ст. 13 Закону №22752 зазначає, що ТОВ та ТДВ не може надавати позику для оплати вкладу учасника або поруку за позиками, кредитами, наданими третьою особою для оплати його вкладу.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №19 від 13.05.2019

«ДК» №19 від 13.05.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.