(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Оплата праці внутрішнього сумісника

Працівницю оформлено за основним місцем роботи на півдня з годинною тарифною ставкою 25,13 грн. На цьому ж підприємстві оформлено на півдня як внутрішній сумісник з аналогічною годинною тарифною ставкою. Як правильно нарахувати зарплату, утримати ПДФО та військовий збір, нарахувати ЄСВ та відобразити у звіті з ЄСВ та у ф. №1ДФ?

Оплата праці

Відповідно до ст. 102-1 КЗпП оплачується лише фактично виконана сумісником робота. Під час установлення нормованих завдань оплату провадять за кінцевими результатами за фактично виконаний обсяг робіт. Проте встановлення для сумісників таких завдань не є обов'язковим. Під фактично виконаною роботою мають на увазі також роботу, виконання якої зафіксовано в табелі обліку робочого часу.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №18 від 06.05.2019

«ДК» №18 від 06.05.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.