(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Не нараховувалася амортизація на основні засоби: чи треба це виправляти?

Підприємство має основні засоби, за якими декілька років не нараховувалася амортизація. Як почати нараховувати амортизацію? Чи треба проіндексувати такі основні засоби?

Відповідно до п. 23 П(С)БО 7, нарахування амортизації здійснюється протягом строку корисного використання (експлуатації) об'єкта, який встановлюється підприємством/установою (у розпорядчому акті) при визнанні цього об'єкта активом (при зарахуванні на баланс), і призупиняється на період його реконструкції, модернізації, добудови, дообладнання та консервації. Якщо фактично основні засоби не використовувались протягом останніх кількох років, то це повинно бути оформлено як консервація таких ОЗ, і на цій підставі амортизація на такі ОЗ не нараховується протягом періоду консервації як з метою бухобліку, так і з метою податкового обліку1.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №18 від 30.04.2018

«ДК» №18 від 30.04.2018


The remote server returned an error: (404) Not Found.