ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Коли списувати акцизні марки на імпортний алкоголь?

Підприємство є імпортером алкоголю, придбало акцизні марки і передало їх виробникові (нерезидентові) для маркування алкоголю, митні декларації на вивезення марок оформлено. При складанні Звіту про використання марок акцизного податку ці марки вважати використаними за датою передачі виробнику чи за датою завезення алкогольної продукції?

Відповідно до пп. «б» п. 227.1 ПКУ, суб'єкти господарювання — юридичні та фізичні особи, які уклали з іноземними виробниками або іншими нерезидентами контракт (договір) про постачання в Україну алкогольних напоїв і тютюнових виробів, мають право ввозити на митну територію України імпортні алкогольні напої і тютюнові вироби, якщо алкогольні напої і тютюнові вироби маркуються в установленому порядку марками акцизного податку встановленого зразка. Згідно з п. 227.4 ПКУ придбані марки акцизного податку передаються покупцями марок (імпортерами) іноземним суб'єктам господарювання для маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, що підлягають подальшому ввезенню на митну територію України.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №17-18 від 26.04.2021

«ДК» №17-18 від 26.04.2021


The remote server returned an error: (404) Not Found.