(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Коригування ПДВ у разі постачання неплатнику

Підприємства — платники ПДВ, на підставі ст. 201 ПКУ та Порядку №1307, незалежно від того, кому здійснюється постачання товарів/послуг, зобов'язані на дату виникнення податкових зобов'язань скласти ПН в електронній формі та зареєструвати її в ЄРПН у встановлений термін. Яким чином здійснюється коригування ПДВ у разі проведення будь-яких змін у ПН, яка складена на неплатника ПДВ, розглянемо далі.

Загальні підстави для складання розрахунку коригувань

Підлягають відповідному коригуванню ПЗ постачальника — платника ПДВ, у разі якщо після постачання товарів/послуг або отримання передоплати відбуваються будь-які перелічені дії:

— здійснюється будь-яка зміна суми компенсації вартості товарів/послуг, зокрема відбувається перегляд цін;

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №16 від 18.04.2016

«ДК» №16 від 18.04.2016


The remote server returned an error: (404) Not Found.