(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Декларація про валютні цінності

Згідно з ч. 1 ст. 9 Декрету №15-93, валютні цінності та інше майно резидентів, що перебувають за межами України, підлягають обов'язковому декларуванню у НБУ. Нацбанк має затверджувати і форму та порядок такого декларування. А як це відбувається на практиці, розглянемо в статті.

Питання, пов'язані з декларуванням резидентами — суб'єктами господарювання, незалежно від форм власності, валютних цінностей (іноземної валюти), доходів та майна, що належать резидентові України та перебувають за її межами, врегульовані, крім ст. 9 Декрету №15-93, статтями 1 і 5 Указу №319/94 та Наказом №207.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №16/2015

«ДК» №16/2015


The remote server returned an error: (404) Not Found.