(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Зарплату виплачено наступного місяця: як відобразити це у звітності?

18.03.2019 р. працівника було прийнято на роботу. Зарплату за березень виплачено 01.04.2019 р. Як відображати в такому випадку суму нарахованої зарплати в формі №1ДФ та звіті з ЄСВ (Д4) (зокрема в частині виплаченого доходу)?

Форма №1ДФ

Відповідно до п. 3.3 Порядку №41, у графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума доходу, фактично виплаченого платнику податку податковим агентом.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №16-17 від 22.04.2019

«ДК» №16-17 від 22.04.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.