(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 01.04.2019 р. №1369/6/99-99-14-05-01-15/IПК

Щодо здійснення розрахунків зі споживачами за допомогою ПТКС банківської установи, що встановлені в приміщенні Товариства, а також порядку повернення коштів платнику за ненадані/частково надані послуги, оплата за які проведена через ПТКС

Суттєво. Проведення розрахунків через ПТКС банку звільняє від необхідності застосовувати РРО.

! СГ сфери торгівлі та послуг

Державна фіскальна служба України розглянула звернення Товариства щодо надання податкової консультації з питань здійснення розрахунків зі споживачами за допомогою програмно-технічних комплексів самообслуговування (далі — ПТКС) банківської установи, що встановлені в приміщенні Товариства, а також порядку повернення коштів платнику за ненадані/частково надані послуги, оплата за які проведена через ПТКС, та в порядку статті 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №15 від 15.04.2019

«ДК» №15 від 15.04.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.