(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 22.03.2019 р. №1180/6/99-99-14-05-01-15/IПК

Щодо надання податкової консультації

Суттєво. Якщо продавець отримує готівку у відділенні кур'єрської служби доставки за раніше відправлений товар і споживач через службу доставки перерахував післяплату за придбаний товар, цю операцію не треба проводити через РРО.

! СГ, які торгують із доставкою через кур'єрські служби

Державна фіскальна служба України розглянула звернення ФОПа щодо надання податкової консультації та в порядку статті 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №15 від 15.04.2019

«ДК» №15 від 15.04.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.