(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 21.03.2019 р. №1162/М/99-99-13-01-04-14/IПК

Щодо формування доходів фізичною особою — підприємцем — платником єдиного податку

Суттєво. У Книзі ФОПа — платника ЄП відображається вся сума, яка надійшла на поточний рахунок та/або отримана готівкою від надання послуг за договорами транспортного експедирування, а в декларації — тільки сума винагороди.

! ФОПам — платникам єдиного податку

Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), розглянула звернення з питань формування доходів фізичною особою — підприємцем — платником єдиного податку і в межах компетенції повідомляє, що відповідь надається з урахуванням фактичних обставин, викладених у зверненні.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №15 від 15.04.2019

«ДК» №15 від 15.04.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.