(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Дохід «єдинника»-експедитора

Розгляньмо позицію ДФСУ щодо доходу платника ЄП — експедитора, висловлену в IПК від 21.03.2019 р. №1162/М/99-99-13-01-04-14/IПК (див. «ДК» №15/2019).

Коли у «єдинника» виникають транзитні кошти

Відповідно до ст. 9 Закону України від 01.07.2004 р. №1955-IV «Про транспортно-експедиторську діяльність», за договором транспортного експедирування (далі — договір ТЕ) одна сторона (експедитор) зобов'язується за плату і за рахунок другої сторони (клієнта) виконати або організувати виконання визначених договором послуг, пов'язаних з перевезенням вантажу.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №15 від 15.04.2019

«ДК» №15 від 15.04.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.