(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Кілька ПН на один аванс

Чи можна складати кілька ПН у разі перерахування авансу однією сумою? Дніпровські податківці в IПК від 29.03.2019 р. №1340/IПК/04-36-12-01-16 (див. «ДК» №15/2019) вважають, що ні.

У своїй консультації податківці посилаються на норми п. 201.1, 201.7 та 187.1 ПКУ, а також на правило «першої події» за п. 187.1 ПКУ. На підставі зазначених норм та п. 44.1 ПКУ податківці наголосили, що податкова накладна складається окремо на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №15 від 15.04.2019

«ДК» №15 від 15.04.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.