(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 20.03.2019 р. №1115/6/99-99-15-02-02-15/IПК

Щодо застосування правила міжнародного договору України при звільненні від оподаткування у звітному (податковому) році з отриманням довідки після закінчення звітного (податкового) року

Суттєво. Довідку про резидентство за попередній рік можна використовувати як підставу для звільнення від оподаткування у звітному році за умови подання нерезидентом довідки за цей рік після закінчення цього року.

! СГ, які виплачують доходи нерезидентам

Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо застосування правила міжнародного договору України при звільненні від оподаткування у звітному (податковому) році з отриманням довідки після закінчення звітного (податкового) року та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №13 від 01.04.2019

«ДК» №13 від 01.04.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.