(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Коментар

До індивідуальної податкової консультації Державної фіскальної служби України від 25.02.2019 р. №726/6/99-99-15-03-02-15/IПК

Податківці нагадали, що, відповідно до п. 11 Порядку №1307, у разі нарахування податкових зобов'язань, зокрема відповідно до п. 199.1 ПКУ, платник податку складає окремі зведені податкові накладні за товарами (послугами), необоротними активами, які призначаються для їх використання / починають використовуватися:

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №13 від 01.04.2019

«ДК» №13 від 01.04.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.