(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 25.02.2019 р. №726/6/99-99-15-03-02-15/IПК

Щодо порядку заповнення розрахунку коригування до зведеної податкової накладної, складеного за результатами перерахунку, передбаченого пунктом 199.5 статті 199 розділу V Податкового кодексу України

Суттєво. ДФС роз'яснила складання ПН при одночасному використанні придбаних товарів, послуг, необоротних активів як в оподатковуваних, так і в неоподатковуваних операціях.

! Платникам ПДВ

Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо порядку заповнення розрахунку коригування до зведеної податкової накладної, складеного за результатами перерахунку, передбаченого пунктом 199.5 статті 199 розділу V Податкового кодексу України (далі — ПКУ), та, керуючись статтею 52 розділу II ПКУ, повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №13 від 01.04.2019

«ДК» №13 від 01.04.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.