(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Нова працівниця йде в декрет

Працівницю прийнято на роботу 11.02.2019 р. Доти страхового стажу вона не мала. 05.03.2019 р. працівниця надала листок непрацездатності в зв'язку з вагітністю та пологами. Чи має вона право на отримання допомоги від ФСС з ТВП?

Відповідно до п. 1 ст. 19 Закону №1105 право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності мають застраховані особи — громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їхніх сімей, які проживають в Україні, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана ВРУ.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №13 від 01.04.2019

«ДК» №13 від 01.04.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.