ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Додаткова соцвідпустка на дітей

Працівниця прийнята на роботу до ФОПа 01.11.2018 р. та працює досі. Вона розлучена та має двох дітей-близнюків (дата народження — 27.05.2004 р.). Правом на додаткову відпустку на дітей не користувалася. Чи має вона право скористатися цією відпусткою (компенсацією) та скільки днів за весь період роботи у ФОПа їй належиться?

Статтею 19 Закону про відпустки передбачено, що жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину з інвалідністю, або яка усиновила дитину, матері особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку дитини або особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, який виховує їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину або особу з інвалідністю з дитинства підгрупи A I групи, чи одному з прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (ст. 73 КЗпП).

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №12 від 22.03.2021

«ДК» №12 від 22.03.2021


The remote server returned an error: (404) Not Found.