(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

У якому випадку не застосовується штраф за порушення термінів реєстрації ПН?

Підприємство не зареєструвало ПН на постачання металобрухту (звільнена операція) неплатнику ПДВ. Чи застосовуються штрафи за порушення термінів реєстрації такої ПН або за відсутність її реєстрації?

Відповідно до п. 120-1.1 ПКУ, порушення платниками ПДВ граничного строку, передбаченого п. 201.10 ПКУ для реєстрації ПН та/або РК до такої ПН в ЄРПН (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою), тягне за собою накладення штрафу на платника ПДВ, на якого згідно з вимогами ст. 192 та 201 ПКУ покладено обов'язок щодо такої реєстрації.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №12 від 25.03.2019

«ДК» №12 від 25.03.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.