(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 28.02.2019 р. №788/6/99-99-14-05-01-15/IПК

Щодо надання податкової консультації

Суттєво. РРО можна зареєструвати на договір про спільну діяльність1 — ДФСУ роз'яснила, як це зробити та які реквізити в такому разі має містити фіскальний чек.

! Учасникам договорів про спільну діяльність

Державна фіскальна служба України розглянула запит ТОВ щодо надання податкової консультації та в порядку статті 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №11 від 18.03.2019

«ДК» №11 від 18.03.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.