(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 18.02.2019 р. №581/П/99-99-13-01-04-14/IПК

Щодо віднесення до складу витрат фізичної особи — підприємця на загальній системі оподаткування суми боргу, пені та штрафів з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

Суттєво. Віднесення до витрат фізособи-підприємця на загальній системі оподаткування сум сплаченої заборгованості з єдиного внеску та сум пені і штрафних санкцій нормами ПКУ не передбачено.

! Фізособам-підприємцям на загальній системі оподаткування

Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), розглянула Ваші запити про надання індивідуальної податкової консультації щодо віднесення до складу витрат фізичної особи — підприємця на загальній системі оподаткування суми боргу, пені та штрафів з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та з урахуванням фактичних обставин, викладених у зверненні, повідомляє таке.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №11 від 18.03.2019

«ДК» №11 від 18.03.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.